Půjčovna karavanů

Chystáte se na fantastickou dovolenou a chcete mít neustálé pohodlí a zároveň svobodu v možnosti cestovat? Zapůjčte si na cestu

  • karavan
  • obytný vůz
  • anebo obytný přívěs.

Na našem portálu najdete nejbližší půjčovnu karavanů, obytných vozidel a přívěsů. Srovnejte si jednotlivé karavany, ceníky půjčoven a podmínky zapůjčení v jednotlivých půjčovnách snadno a rychle!

 

Dovolená s autokaravanem je komfortní a bez omezení! Výhodou pronájmu karavanu jsou nízké náklady a komplexní služby (pojištění, asistenční služba).

Stars Credit, s.r.o.

www: http://www.obytne-vozy.cz
E-mail: pujcovna@camperone.cz
Telefón:+420 737 379 297
Fax:
Adresa: Kollárova 987/1
Teplice
415 01

Stars Credit, s.r.o.

Nabízíme k pronájmu obytné vozy a karavany. K dispozici jsou 4-6 ti místná vozidla. Vozidla přistavíme kdekoliv v ČR. Provozujeme autopůjčovnu obytných aut a karavanů CamperOne s pobočkami v Čechách a na Moravě.

AKCE VELIKONOCE 2013
06.01.2013 13:28:24 | CamperOne
Velikonoce 2013
po. 1.4. - ne. 7.4.2013
celkem 7 dní
+ zdarma dny 30 - 31.3.2013 ( so-ne )
Akční cena 1600,- Kč
za den pronájmu včetně DPH
více na www.obytne-vozy.cz/akcni-nabidka

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Půjčení karavanu

obrazek Chystáte se vyrazit na dovolenou po vlastní ose bez servisu cestovní kanceláře. Karavan za auto nebo obytný vůz je pro tento typ dovolené ideální. Svoboda cestovaní s veškerým komfortem hotelu. Půjčovny karavanů Vám.... Více ...

Informace pro karavanisty

Před tím, než vyrazíte na dovolenou s karavanem nebo obytňákem, musíte vše dobře připravit a naplánovat. Připravili jsme pro vás ty nejdůležitější odkazy. Více ...

Karavan anebo obytný vůz?

Karavan je obytný přívěs, který se připojuje za automobil. Na dovolené jej můžete zaparkovat a cestovat na běžné vzdálenosti autem. Cestování s karavanem je pomalejší a řízení s přívěsem vyžaduje více pozornosti.

 

Obytný vůz kombinuje vlastnosti dodávky a obytného prostoru. Pokud nechcete trávit dovolenou na jednom místě, ale raději hodně cestujete, pak obytné vozidlo je pro vás, protože se s ním jede lépe a rychleji.

 

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.